Air Hotel, Warszawa

Kontakt

02-284 Warszawa, Aleja Krakowska 42
tel: +48 22 703 42 42, fax: +48 22 703 42 41
info@airhotel.pl

Zobacz na mapie

Najczęściej zadawane pytania

Parking

Podróżuję samochodem – czy mogę skorzystać z parkingu lotniskowego?

Zmotoryzowanych gości Air Hotel zachęcamy do skorzystania z parkingu zlokalizowanego w bliskiej odległości od lotniska Warszawa-Okęcie i drogi ekspresowej S2. Polecany przez nas parking lotniskowy oferuje blisko 1000 monitorowanych i całodobowo chronionych miejsc postojowych. Zaledwie kilka minut – tyle trwa sprawny dojazd drogą szybkiego ruchu z parkingu pod terminal portu lotniczego. Dzięki parkingowi przy warszawskim Okęciu nie musisz myśleć o bezpieczeństwie swojego samochodu ani martwić się dotarciem na lotnisko na czas. Zadbamy o wszystko!

Zakwaterowanie

Szukam komfortowego noclegu przed podróżą. Jakie pokoje oferuje hotel?

W naszym hotelu dbamy o maksymalny komfort gości podróżujących z i na lotnisko im. Chopina. By sprostać ich wymaganiom, udostępniamy nowocześnie urządzone i kompleksowo wyposażone pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z szybkim internetem. To sprawia, że Air Hotel w Warszawie jest idealnym miejscem na bezstresowy nocleg przed lotem. Zapraszamy zarówno osoby podróżujące służbowo, w parach, jak i rodziny. 

Transfer

Czy hotel zapewnia transfer na lotnisko Chopina?

Gwarantujemy szybki i wygodny transport z i na lotnisko Warszawa-Okęcie. Bezpłatny przejazd klimatyzowanym busem lotniskowym zajmuje jedynie 7 minut. Bez względu na porę dnia, nie musisz stresować się dotarciem na lot lub powrotem z lotniska do hotelu. Sprawny transfer to gwarancja udanego startu lub końca podróży – i to przez 24 godziny na dobę.

Newsletter

Zapisz się na newsletter.

Najniższa cena
Tylko na naszej stronie
najlepsza oferta

Płatności online
Obsługujemy płatności
internetowe

Bezpieczeństwo
Wszystkie transakcje są
w pełni bezpieczne

21 10.20
22 10.20

Zapisz się do newslettera i zyskaj 7% rabat na rezerwację.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij