Air Hotel, Warszawa

Parking

Przed Tobą wyczekiwane wakacje lub ważna podróż służbowa? Szukasz postoju dla swojego samochodu na czas wyjazdu? Bez względu na jego cel, skorzystaj z dogodnie zlokalizowanego, w pełni bezpiecznego i atrakcyjnego cenowo parkingu przy lotnisku Warszawa-Okęcie.

Bezpośrednie sąsiedztwo
terminala
Całodobowa ochrona
i monitoring
Bezpłatny transfer
lotniskowy

Żadnych zmartwień

Możesz wypoczywać bez stresu lub w spokoju prowadzić interesy, a my zaopiekujemy się Twoim samochodem. Gwarantujemy szybką rezerwację miejsc online, wygodne płatności i atrakcyjne rabaty. A do tego profesjonalną obsługę parkingową przy krótko- i długoterminowych postojach.

Sprawny transfer lotniskowy

Dogodnie zlokalizowany i w pełni bezpieczny parking przy lotnisku Warszawa-Okęcie to nie wszystko. By zapewnić maksymalny spokój przed lub po podróży, naszym gościom gwarantujemy sprawny transfer lotniskowy.

Przejazd do i z terminala lotniczego odbywa się klimatyzowanym busem, dostępnym codziennie przez 24 godziny na dobę. Kursy z hotelu odbywają się co pół godziny i trwają jedynie 7 minut. Dzięki temu bez obaw zdążysz na swój lot lub zaoszczędzisz czas po przylocie.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter by
otrzymać 15% zniżki.

Najniższa cena
Tylko na naszej stronie
najlepsza oferta

Płatności online
Obsługujemy płatności
internetowe

Bezpieczeństwo
Wszystkie transakcje są
w pełni bezpieczne

24 05.19
25 05.19

Najniższa cena
przy rezerwacji
na naszej stronie

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij