Air Hotel, Warszawa

Zadowolenie, które czuć
w powietrzu

Każda podróż ma swój początek – Air Hotel w Warszawie to gwarancja jej udanego, wolnego od trosk i stresu startu. Korzystającym z lotniska im. Chopina (Warszawa-Okęcie) zapewniamy gwarancję wygody i bezpieczeństwa. Zapraszamy do naszego hotelu przy
al. Krakowskiej 42 w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego, przy zbiegu dróg S2, S7 i S8.

Dogodna
lokalizacja
Komfortowe
pokoje
Parking i transfer
lotniskowy

Oferta Air Hotelu

W hotelu przy Okęciu spełniamy marzenia o bezstresowym początku podróży. W trosce o zadowolenie gości, do ich dyspozycji oddajemy 27 nowoczesnych pokoi 1-, 2- i 3-osobowych, w których nabiorą sił przed wylotem lub po przylocie. O wrażenia kulinarne dba nasz kucharz, przygotowujący świeże i smaczne śniadania. Wieczorem obsługa lobby baru serwuje gościom napoje alkoholowe, takie jak piwo czy whisky z colą.

Wszystkim klientom hotelu zapewniamy możliwość skorzystania ze sprawnego i bezpłatnego transferu lotniskowego. Na zmotoryzowanych czeka bezpieczny parking.

Mierzymy wysoko

W Air Hotelu gościliśmy dziesiątki tysięcy podróżujących. Ich zaufanie to zasługa dbałości o indywidualne potrzeby klientów. Dotychczasowi goście chwalą nas za pomocną, uśmiechniętą i mówiącą w kilku językach obsługę.

Doceniają też wyjątkową czystość pokoi, urozmaiconą ofertę śniadaniową oraz możliwość skorzystania z parkingu i transferu lotniskowego. Najlepszą nagrodą za pracę wkładaną w zadowolenie gości są wystawiane nam wysokie oceny.

Newsletter

Zapisz się na newsletter.

Najniższa cena
Tylko na naszej stronie
najlepsza oferta

Płatności online
Obsługujemy płatności
internetowe

Bezpieczeństwo
Wszystkie transakcje są
w pełni bezpieczne

21 10.20
22 10.20

Zapisz się do newslettera i zyskaj 7% rabat na rezerwację.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij