Air Hotel, Warszawa

Parking

Przed Tobą wyczekiwane wakacje lub ważna podróż służbowa? Szukasz postoju dla swojego samochodu na czas wyjazdu? Bez względu na jego cel, skorzystaj z dogodnie zlokalizowanego, w pełni bezpiecznego i atrakcyjnego cenowo parkingu przy lotnisku Warszawa-Okęcie.

Bezpośrednie sąsiedztwo
terminala
Całodobowa ochrona
i monitoring
Bezpłatny transfer
lotniskowy

Żadnych zmartwień

Możesz wypoczywać bez stresu lub w spokoju prowadzić interesy, a my zaopiekujemy się Twoim samochodem. Gwarantujemy szybką rezerwację miejsc online, wygodne płatności i atrakcyjne rabaty. A do tego profesjonalną obsługę parkingową przy krótko- i długoterminowych postojach.

Sprawny transfer lotniskowy

Dogodnie zlokalizowany i w pełni bezpieczny parking przy lotnisku Warszawa-Okęcie to nie wszystko. By zapewnić maksymalny spokój przed lub po podróży, naszym gościom gwarantujemy sprawny transfer lotniskowy.

Przejazd do i z terminala lotniczego odbywa się klimatyzowanym busem, dostępnym codziennie przez 24 godziny na dobę. Kursy z hotelu odbywają się co pół godziny i trwają jedynie 7 minut. Dzięki temu bez obaw zdążysz na swój lot lub zaoszczędzisz czas po przylocie.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter.

Najniższa cena
Tylko na naszej stronie
najlepsza oferta

Płatności online
Obsługujemy płatności
internetowe

Bezpieczeństwo
Wszystkie transakcje są
w pełni bezpieczne

11 12.19
12 12.19

Najniższa cena
przy rezerwacji
na naszej stronie

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij