Air Hotel, Warszawa

Stylowa restauracja

Restauracja w Air Hotel to miejsce, w którym nowoczesność spotyka się z tradycją. W stylowych wnętrzach serwujemy doskonałe potrawy kuchni polskiej we współczesnej odsłonie. Polecamy znakomite dania mięsne, wykwintne alkohole oraz perfekcyjne desery. Dla najmłodszych również przygotowaliśmy specjalne menu.

ZOBACZ MENU 

Dania kuchni polskiej
Przyjazna atmosfera
Wydarzenia i eventy

Rodzinne spotkania

Chrzciny, komunia, wesele, rocznica ślubu, jubileusz – jest wiele powodów, aby celebrować ważne wydarzenia w gronie rodziny i przyjaciół. Nasza restauracja to miejsce stworzone do takich ważnych spotkań: znakomita kuchnia, przyjazna, rodzinna atmosfera i profesjonalna obsługa.

SPOTKANIE OKOLICZNOŚCIOWE

Imprezy i eventy

Dobre jedzenie to jeden z warunków udanej imprezy. Nowocześnie zaprojektowana restauracja zapewnia oprawę gastronomiczną zarówno podczas konferencji i imprez integracyjnych organizowanych w naszym Hotelu, jak i w ramach spotkań wigilijnych, wielkanocnych, biznesowych kolacji i uroczystych bankietów.

Jacek Florczuk

tel. 690 498 498

j.florczuk@airhotel.pl

Newsletter
Подпишитесь на рассылку.

Самая низкая цена
Только на нашем сайте лучшее предложение

Онлайн платежи
обслуживаем интернет платежи - платежи

Безопасность
Все транзакции полностью безопасны

01 07.22
02 07.22

Самая низкая цена
при бронировании
на нашем сайте

Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте