Transfer na lotnisko Warszawa-Okęcie | Transfer z lotniska Warszawa-Okęcie


Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć nową jakość usług. Stawiamy na kompleksową obsługę, wysoki standard oraz innowacyjne podejście do usług hotelowych. Dbamy o komfort i dobre samopoczucie naszych Gości. Właśnie dlatego, w Air Hotel świadczymy usługi przewozowe na lotnisko Warszawa-Okęcie oraz z lotniska Warszawa-Okęcie. Oferujemy również dowóz do innych rejonów Warszawy.

Transfer na lotnisko Okęcie

Nasz hotel zlokalizowany jest tuż przy lotnisku Warszawa-Okęcie.  Oferta Air Hotel jest idealna dla osób, które potrzebują noclegu pomiędzy lotami samolotowymi oraz dla tych, którzy poszukują nowoczesnego hotelu na obrzeżach miasta. Transfer na lotnisko Warszawa-Okęcie i z powrotem to usługa dedykowana zarówno Klientom indywidualnym, jak i zorganizowanym grupom. Bezpośredni transfer lotnisko-hotel, umożliwia szybkie dotarcie do pokoju hotelowego oraz znaczną oszczędność czasu. Zapewniamy komfortowy nocleg oraz wygodny transport zarówno podczas podróży biznesowych i delegacji, jak i w czasie wyjazdów prywatnych.

Transfer na lotnisko oraz z lotniska ustalany jest indywidualnie z klientem. Dostosowujemy się do godzin lotów oraz życzeń naszych Gości. Odwozimy pasażerów w wyznaczone miejsce oraz odbieramy z lotniska o wcześniej ustalonej porze. Transport odbywa się wygodnymi, nowoczesnymi samochodami, dzięki którym podróż jest w pełni komfortowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego hotelu oraz z usługami przewozowymi Gości.