Śniadania


Wiemy, jak ważne jest śniadanie – dobre śniadanie to udany początek dnia! Kucharze z Air Hotelu robią wszystko, aby ten pierwszy posiłek naszych Gości był smaczny, pożywny i dawał im energię na cały długi dzień.

Z myślą o gościach wyjeżdżających o wczesnej porze przygotowaliśmy specjalne wzmacniające, zbilansowane zestawy śniadaniowe. Dodatkowo każdy z gości będzie mógł przed wyjściem poczęstować się gorącą kawą w kubku To Go.
Jeśli czeka Cię podróż samolotem i nie masz czasu zjeść śniadania w hotelu, weź je ze sobą na drogę. Na lotnisku będzie mnóstwo czasu na jedzenie, a nasze zapakowane starannie produkty zapewnią odpowiednią dawkę energii na pierwszą część dnia.

Wieczorem skontaktuj się z recepcją i wybierz jeden z trzech zestawów śniadaniowych. Będzie on czekał na ciebie przygotowany na konkretną godzinę, świeży i aromatyczny

delicious breakfast for two at the luxury hotel
Bistro otwarte 24h

Bistro 24h - już wkrótce!


Przyjeżdżasz późno do Hotelu i masz ochotę na kolację? A może wcześnie rano masz samolot z lotniska Warszawa-Okęcie i chciałbyś coś zjeść przed podróżą? Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Niezależnie o jakiej porze dopadnie Cię głód, zawsze możesz liczyć na ciepłą przekąskę. Co jednak najważniejsze – za każdym razem zaskoczymy Cię inną propozycją. Dlaczego? Bo nie mrozimy dań i pracujemy tylko na świeżych produktach!

Drink Bar - już otwarte!


Zmęczony po całym dniu spotkań? Jutro czeka Cię kolejna podróż? Boisz się latać, a właśnie wylądowałeś na lotnisku Chopina? Marzysz o odprężeniu przy szklance swojego ulubionego alkoholu? Zapraszamy do naszego Drink Baru, gdzie serwujemy bogatą ofertę alkoholi z całego świata i doskonale skomponowane drinki.

Koktajle w Drink Bar Air Hotel
Baked salmon garnished with asparagus and tomatoes with herbs

Biznes Lunch - już wkrótce!


Od poniedziałku do piątku w godzinach od 12-tej do 15-tej zapraszamy na business lunche. Pora oderwać się od biurka, wysiąść z samochodu, zrobić sobie przerwę i odpocząć w klimatyzowanej sali restauracyjnej, by wzmocnić siły pożywnym pełnowartościowym posiłkiem. Zestawy lunchowe przygotowywanym są codziennie przez naszego szefa kuchni tylko ze świeżych sezonowych produktów. Porcje obiadowe skomponowane są tak, by dodać energii na resztę pracowitego dnia. Woda do obiadu gratis.