Air Hotel przy lotnisku Warszawa - Okęcie


Air – symbol lekkości, świeżości oraz dobrego smaku. Powietrze jest utożsamiane również ze zwiewnością oraz wolnością. To właśnie tymi cechami kierowaliśmy się podczas projektowania naszego Air Hotelu. Najważniejsze jest dla nas udostępnienie Gościom przestrzeni, która będzie wyróżniała się pozytywną energią charakterystyczną dla żywiołu powietrza. Składają się na nią między innymi przestronne i nowocześnie urządzone wnętrza w jasnych i lekkich kolorach oraz komfortowa infrastruktura hotelu. Lekkość dotyczy również cen oferowanych przez nasz Air Hotel – są one wyjątkowo przyjazne dla portfela naszych Gości.

travel by plane, international flight, airplane flying in blue sky above the clouds
View of downtown Warsaw from the Vistula night

Air Hotel - Twój hotel w Warszawie


Powietrze jest żywiołem, który łączy ziemię ze sferą nieba. Podobne zadanie ma nasz Hotel. Dzięki swojej lokalizacji, jest doskonałym łącznikiem między podniebną podrożą, a zwiedzaniem Warszawy. Air Hotel mieści się przy Lotnisku Chopina – nazywanym również portem Warszawa-Okęcie. Lotnisko oddalone jest jedynie 8 km od centrum Warszawy. Air Hotel jest doskonałą bazą noclegową między lotami, jak i miejscem do zatrzymania się podczas pobytu w Warszawie. Nocleg w naszym hotelu w pobliżu Lotniska Chopina to świetny wybór podczas podróży biznesowych, krótkiego pobyty w Warszawie oraz dłuższych urlopów.

Wysoki standard, lekkie ceny


Standard hotelu 3-gwiazdkowego w cenie 2-gwiazdek – to wyróżnia Air Hotel spośród innych hotelu w Warszawie, a szczególnie tych zlokalizowanych w pobliżu lotniska Chopina. Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji stylowo i nowocześnie urządzone pokoje. Design wnętrz hotelowych odzwierciedla dewizę lekkości, swobody oraz nieograniczonych możliwości. Jasne, odpowiednio dobrane kolory, niebanalny wystrój oraz kompleksowe wyposażenie pokoi, pozwalają na bezstresowy relaks i wypoczynek. Coctail bar otwarty jest 24 h/na dobę. Dla zmotoryzowanych Gości udostępniamy duży parking, natomiast tym, którzy nie posiadają auta, oferujemy komfortowy i szybki transfer na lotnisko Okęcie oraz w różne dzielnice Warszawy. Serdecznie zapraszamy do naszego Air Hotelu!

Recepcja i przestrzeń odpoczynkowa w Air Hotelu