Pakiet Hotel + Parking Lotnisko


Zapewnij sobie idealny start dla swojej podróży, korzystając z naszego pakietu Hotel + Parking wraz z bezpłatnym transferem na lotnisko, dostępnym 24 godziny na dobę.

Air Hotel jest umiejscowiony blisko Lotniska Okręcie. Komfortowy nocleg, pozostawienie samochodu na parkingu lotniskowym i szybki transfer na lotnisko zagwarantuje wolny od trosk i przyjemny start dla Twojej podróży. Idealny, bez względu na to, czy planujesz krótki wyjazd służbowy czy też długie wakacje, gdyż pakiety „Hotel + Parking Lotniskowy” są w atrakcyjnych cenach i oferują niezawodną obsługę parkingową.

Airport, Telephone, Women.
busy-lotnisko-okecie

Klimatyzowane
Busy Lotniskowe


Skorzystaj z naszego bezpłatnego Busa Lotniskowego, który pozostaje w gotowości 24 godziny na dobę, żeby w wybranym przez Ciebie momencie zawieźć Cię na Lotnisko. Czy wyjeżdżasz biznesowo, czy wakacyjnie gwarantujemy ciepłe pożegnanie z lotniska Okęcie, by potem znów serdecznie Cię powitać w Warszawie.
Gdy wracasz z podróży bezpłatny przejazd z lotniska do hotelu jest tylko kwestią kilku minut. Dokładamy wszelkich starań, by nasze busy przybywały po naszych gości pod Terminal Przyloty tak szybko jak to tylko możliwe.

Dogodna Lokalizacja


Hotel Air zlokalizowany jest tuż przy lotnisku Warszawa-Okęcie. Oferta naszego hotelu jest idealna dla osób, które potrzebują noclegu pomiędzy lotami samolotowymi oraz dla tych, którzy poszukują nowoczesnego hotelu na obrzeżach miasta. Transfer na lotnisko Warszawa-Okęcie i z powrotem to usługa dedykowana zarówno Klientom indywidualnym, jak i zorganizowanym grupom. Bezpośredni transfer lotnisko-hotel, umożliwia szybkie dotarcie do pokoju hotelowego oraz znaczną oszczędność czasu.
Air Hotel umiejscowiony jest też tuż obok wjazdu na trasę szybkiego ruchu S2. Autostrada ta łączy stolicę z innymi miastami Polski, więc od razu po odebraniu samochodu z Parkingu Lotniskowego i rozpoczęciu podróży można delektować się sprawną jazdą ku wybranej destynacji.

Sunset at the airport with airplanes ready to take off.