Air Hotel przy lotnisku Warszawa - Okęcie


Air – symbol lekkości, świeżości oraz dobrego smaku. Powietrze jest utożsamiane również ze zwiewnością oraz wolnością. To właśnie tymi cechami kierowaliśmy się podczas projektowania naszego Air Hotelu. Najważniejsze jest dla nas udostępnienie Gościom przestrzeni, która będzie wyróżniała się pozytywną energią charakterystyczną dla żywiołu powietrza. Składają się na nią między innymi przestronne i nowocześnie urządzone wnętrza w jasnych i lekkich kolorach oraz komfortowa infrastruktura hotelu.

Samolot lecący w kierunku lotniska Chopina Warszawa Okęcie
Widok na Warszawę niedaleko lotniska Chopina

Air Hotel
Twój hotel w Warszawie


Powietrze jest żywiołem, który łączy ziemię ze sferą nieba. Podobne zadanie ma nasz Hotel. Dzięki swojej lokalizacji, jest doskonałym łącznikiem między podniebną podrożą, a zwiedzaniem Warszawy. Air Hotel mieści się przy Lotnisku Chopina – nazywanym również portem Warszawa-Okęcie. Lotnisko oddalone jest jedynie 8 km od centrum Warszawy. Hotel więc jest doskonałą bazą noclegową między lotami, jak i miejscem do zatrzymania się podczas pobytu w Warszawie. Nocleg w naszym hotelu w pobliżu Lotniska Chopina to świetny wybór podczas podróży biznesowych, krótkiego pobytu w Warszawie oraz dłuższych urlopów.

Standard 3* w cenie 2


Standard hotelu 3-gwiazdkowego w cenie 2-gwiazdek – to wyróżnia Air Hotel spośród innych hoteli w Warszawie, a szczególnie tych zlokalizowanych w pobliżu lotniska Chopina. Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji stylowo i nowocześnie urządzone pokoje. Design wnętrz hotelowych odzwierciedla dewizę lekkości, swobody oraz nieograniczonych możliwości. Jasne, odpowiednio dobrane kolory, niebanalny wystrój oraz kompleksowe wyposażenie pokoi, pozwalają na bezstresowy relaks i wypoczynek. Lobby bar otwarty jest 24 h/na dobę. Dla zmotoryzowanych Gości udostępniamy duży parking, natomiast tym, którzy nie posiadają auta, oferujemy komfortowy i szybki transfer na lotnisko Okęcie. Serdecznie zapraszamy do naszego Air Hotelu!

Recepcja i przestrzeń odpoczynkowa w Air Hotelu w Warszawie